Poszukujesz sprawdzonego Trenera Personalnego? Poniżej znajdziesz listę moich zaufanych Trenerów, którzy zostali przeze mnie wyszkoleni, m.in. w ramach Kursu pod patronatem Akademii Trenerów Sportu.

Stanisław Strunin

Certyfikowany trener Akademii Trenerów Sportu i instruktor pływania Polskiego Centrum Rekreacji Ruchowej. Od dziecka związany z aktywnością fizyczną. Doświadczenie: pływanie, lekka atletyka, sporty walki, kolarstwo szosowe i terenowe, narty biegowe i górskie, snowboard, windsurfing, wieloletni staż na siłowni i wszelkie typy ćwiczeń, ukierunkowane na konkretny cel.

Gdzie: Lublin, CityFit, ul. Zana, LSM

Odnośniki:


Krzysztof Mielnicki

Certyfikowany Trener personalny i instruktor siłowni oraz instruktor kettlebell. Absolwent Akademii Trenerów Sportu. Pasjonat aktywnego spędzania czasu. Doświadczenie w: sportach walki, treningach siłowych, cross-trening. Oferuje indywidualne podejście, wsparcie i motywację tak abyś osiągnął/ęła swoje cele szybciej.

Gdzie: Lublin: Vivo, K1 Fighting Center, zewnętrzne siłownie

Odnośniki:


Kinga Woch

Certyfikowana trenerka personalna oraz instruktorka siłowni. Absolwentka Akademii
Trenerów Sportu. Pasjonatka zdrowego trybu życia. Od lat zainteresowana dietetyką.
Specjalizuje się w poprawie zdrowia, sprawności i sylwetki. Cały czas poszerza swoją wiedzę i uczestniczy w szkoleniach. Ukończyła dodatkowe szkolenia z treningu siłowego, mobility i dietetyki.
Pomaga zarówno osobom, które dopiero zaczynają przygodę z siłownią jak i bardziej
doświadczonym. Oferuje indywidualne podejście, wsparcie i motywację tak abyś
osiągnął/ęła swoje cele szybciej.
Uwielbia wspinaczkę i biegi przeszkodowe.

Gdzie: Lublin, Cube, ul. Mackiewicza, Czechów

Odnośniki:


Jakub Kruczek

Jakub jest certyfikowanym trenerem personalnym Akademii Trenerów Sportu (ATS) oraz instruktorem tańca specjalizującym się w salsie. Z wykształcenia mgr inżynier informatyki – na co dzień zajmujący się wdrożeniami projektów informatycznych w jednej z lubelskich firm.

Po godzinach rozwija swoje pasje, ucząc salsy jak również biegając i prowadząc treningi personalne. Bardzo lubi pracę z ludźmi, która zapewnia mu masę motywacji do podejmowania kolejnych wyzwań.

Gdzie: Lublin, Cube, ul. Mackiewicza, Czechów

Odnośniki:


Krystian Drozdowski

Certyfikowany trener Akademii Trenerów Sportu, miłośnik biegów przełajowych, trójboju oraz kulturystyki. Specjalista w treningu funkcjonalnym. Swoją przygodę rozpoczął od przemiany samego siebie. Od 106 kg smutku i żalu do 85 kg faceta chcącego się rozwijać i działać w swoich pasjach. Prywatnie miłośnik zdrowego trybu życia, motoryzacji, mechaniki i nowych technologii.

Gdzie: Lublin, Cube, ul. Mackiewicza, Czechów

Kontakt:

  • Telefon: 666-615-317
  • Mail: krystiandrozdowski96@gmail.com
  • Instagram