Poszukujesz sprawdzonego Trenera Personalnego? Poniżej znajdziesz listę moich zaufanych Trenerów, którzy zostali przeze mnie wyszkoleni, m.in. w ramach Kursu pod patronatem Akademii Trenerów Sportu.

Stanisław Strunin

Certyfikowany trener Akademii Trenerów Sportu i instruktor pływania Polskiego Centrum Rekreacji Ruchowej. Od dziecka związany z aktywnością fizyczną. Doświadczenie: pływanie, lekka atletyka, sporty walki, kolarstwo szosowe i terenowe, narty biegowe i górskie, snowboard, windsurfing, 7 letni staż na siłowni i wszelkie typy ćwiczeń, ukierunkowane na konkretny cel.

Gdzie: Lublin, CityFit, ul. Zana, LSM

Odnośniki:

Jakub Kruczek

Jakub jest certyfikowanym trenerem personalnym w Akademii Trenerów Sportu (ATS) oraz instruktorem tańca specjalizującym się w salsie. Z wykształcenia mgr inżynier informatyki- na co dzień zajmujący się wdrożeniami projektów informatycznych w jednej z lubelskich firm.

Po godzinach rozwija swoje pasje, ucząc salsy jak również biegając i prowadząc treningi personalne. Bardzo lubi pracę z ludźmi, która zapewnia mu masę motywacji do podejmowania kolejnych wyzwań.

Gdzie: Lublin, Cube, ul. Mackiewicza, Czechów

Odnośniki: